Adobe illustrator® CS5 Portable full indir download

Adobe_Illustrator_CS31Adobe illustrator CS5 Portable

Olağanüstü baskı tasarım oluşturmak , daha iyi oluşturulmuş aktif bir sistem.
Tasarım ve üretimi hızlandırmak için kullanabileceğiniz yazdırma özellikleri ile birlikte.
Sayfa düzeni , resim düzenleme , vektör çizim ve hatta yakalama ve üretim iş yazdırmak için zaman tasarrufu özellikleri en yoğun dönemlerinizde işlerinizi yetiştirebileceğiniz bir program olarak hizmet etmektedir. Kaliteli baskı , hızlı teslimat ödün vermeden Yaratıcılık ve projeler.

Etkisini baskı tasarımları özellikleri ile kaliteyi arttırın

Doğal çevre , ölçeklenebilir , çizim , boya fırçası ve boya efektleri , ama gerçek şu ki, boya ve yeni bir boyut vermek gibi bir ince nüans ve özgünlük oluşturmak için ekrandaki fotoğraflarınızı geliştirmek sağlayan , serbestçe araçlarını kullanarak her gün yaratıcı bir iştir.

Proje bazlı ve takım çalışmalarına uygun alt yapı

Doğrudan Adobe CS Review ** entegre tasarım yazılımı ile iş akışı tasarım çalışmaları yeni Adobe CS Live çevrimiçi hizmet , yaratıcı çalışmaları içermektedir . CS Live hizmetleri sınırlı bir süre için ücretsizdir.
Design Standard nedir ?
Adobe ® Creative Suite ® 5 Design Standard , pazarlama , tasarım , dergi, kitap , baskı tasarımları hazırlanmasında ambalaj ve özellikle , tam entegre profesyonel yazılım . Bu yazılımı iyice tasarlayıp sunabilirseniz sonsuz ve sınırsız içerik çıkarabilirsiniz.işin kalitesi ile tamamen hayal gücünüze kalmıştır.

Baskı tasarım ve üretim için kapsamlı bir araç seti

Hatta serbestçe , en yaratıcı fikirleri kullanarak ve güvenli bir şekilde tam entegre bir yazılım sıkıştırma gerçekleştirmek için fikirlerinizi dönüştürebileceğiniz ve uygulayabileceğiniz kod özellikleri ile çalışıyor . Yeni Adobe CS çevrimiçi hizmetler standart tasarım ** çalışmalarınızda ve yaratıcı çalışma hızlandırın ile entegre Canlı . CS Live hizmetleri sınırlı bir süre için ücretsizdir.

Çok yönlü vektör grafik

Vektör çizim ortamı dünya çapında tasarım profesyonelleri tarafından kullanılan , Adobe Illustrator ® CS5 çarpıcı grafikler hazırlayın . Çizimler , yaratıcı efektler , tipografi ve renk hızlı ve serbest çalışmanızı istediğiniz görünümü elde etmek için kullanabilirsiniz.

Profesyonel sayfa düzeni

Adobe InDesign ® CS5 , yaratıcı araçlar ve etkileri , verimliliği, ara güvenilir ve hızlı ön kontrol özellikleri ve nefes kesici özellikleri sayfaları çok sayıda oluşturmak için daha verimli bir şekilde – inşa sezgisel tasarım ortamı , hassas tipografik kontrollerleri projelerinize katman katman uygulayarak baskıya matbaya yada web sitelerine gönderebilirsiniz.

CS ile entegrasyon Live online servislerinin bir
Taşı kullanarak yeni Adobe CS Review ,yaratıcı çalışma incelemek CS parçası doğrudan tasarım iş akışı Live çevrimiçi hizmetler . Adobe Photoshop ® CS5 , Illustrator CS5 veya hızlı çevrimiçi manzarası başlatmak için InDesign CS5 . O kadar ki uygun uyan tasarım öğeleri kolaylaştırmak amacıyla bu değerlendirme bağlamında, İncelendiğinde tarayıcılar basit açıklama araçlarını kullanarak yorum yapabilirsiniz , işinizi görebilirsiniz .

Çok yönlü tipografi
InDesign CS5 ve Illustrator CS5 , gelişmiş tipografik yaratıcılık ve güzel makaleler sayfa düzenleri, resim ve görüntülerin çok sayıda hassas kontrol oluşturmak kolaydır .

Yenilikçi görüntü düzenleme
Photoshop CS5 çekici dijital fotoğraf ve dijital görüntülemede endüstri standartlarını oluşturmak için kullanabilir plooter ve matbaa yada folyo basım baskes araçlarında kullanabilirsiniz. Gerçekçi mükemmel fırçalar fırça araçları ve iş akışı ve boya kapsamlı , kesim seçim araçları gelişimini hızlandırmak için günlük görevleri çok sayıda performans avantajları rötuşleyebilirsiniz .

Adobe PDF oluşturma , düzenleme ve sunma

Adobe Acrobat ® 9 Pro , güvenli kullanarak dosyaları , yüksek kaliteli baskı üretimi için hazırlar. PDF iş akışları , PDF dosyaları , önizleme ve yazıcı paylaşımı ortak teknoloji Uçtan uca bir tutarlı ve yüksek kaliteli çıktı oluşturmanıza olanak sağlar .

Kapsamlı ön kontrol ve üretim
Yayıncılık özellikleri gelişmiş baskı için dosyaları kontrol etmek için Acrobat 9 Pro , güçlü bir ön kontrol ortak alt yapı kullanımı, Üretim hataları yakalamak maliyetli hataları azaltmak ve güvenilir üretimstandartlarına uymayan sayfaları , grafik ve sadık renkli çıktı sürprizler tasarımı , uygulamak için hazır çıktı özellikleri ile birlikte sunulmaktadır .

Hızlı performans

Photoshop CS5 ile günlük görüntü ve daha hızlı çalışır en az on kat daha hızlı olması büyük görüntüleri ele . Mac OS ( Microsoft ® Windows ® 7 ve Windows sistemleri ve 64 bit uyumlu bilgisayar Vistaişletim ® 64 olmalıdır – . . Gerçek performans artışı sürücüleri yüklemek bit sürümü , ve diğer faktörler kullandığınız özelliği bağlı olarak değişir )

Dahili yaratıcı araçlar ve etkileri ,
InDesign CS5 Photoshop etkileri inşa , tahribatsız etkileri sanatsal gelişmiş şeffaflık ve kontrol olanaklarını keşfedin . Photoshop CS5fırça ve boyama araçları ayarlarını oluşturmak veya değiştirmek için . Doğal bir şekilde , taslaklar ve çizimler oluşturmak için uygun bir perspektif içinde Illustrator CS5 .
CS5 Design Standard yenilikler , hangi
Adobe ® Creative Suite perspektif çizimler , daha hassas görüntü seçimi dahil olmak üzere baskı tasarımı için ® 5 Design Standard yazılım uygulaması , Adobe Photoshop ® , Adobe InDesign ® , Adobe Illustrator ® , gelişmiş nesne düzenleme , ve çok sayıda verimlilik özellikleri , . Photoshop ve Live çevrimiçi hizmetler dışınakalabalığın arasından Illustrator günlük yaratıcı çalışma ve Adobe CS ile entegre Yenilikçi boyama araçları yaratıcı çalışma ile değerlendirmeleri hızlandırın . **
Karmaşık görüntülerin kolay seçim
Daha doğru bir kenar algılama keyfini seçerek , talep , saç gibi Photoshop CS5 görüntü elemanları daha hızlı.
Yenilikçi boyama araçları
Photoshop CS5 ve Illustrator CS5 fırça ve boya her gün yaratıcı çalışma benzer araçları kullanarak kalabalığın gerçek bir adımdır .
Üretim ve baskı araçları
InDesign CS5 ve Photoshop CS5 Adobe Mini Bridge panelini ve dosyaları hızlı bir şekilde ulaşılabilir yeni bir yer bulmak . Büyük PDF dosyalarıarka yüklüyazı planı ve InDesign belgesinde yazı tiplerini kullanarak metin içine aktarmak ile ilgili üretim sorunları ortadan kaldırmak için.
Daha hızlı ve daha hassas çizim araçları
Illustrator CS5 Perspektif sadece birkaç adım ve kesin hatlarını , oklar Çizim ve dinamikhattının ayrıntıları ayarlamalar yapmak .
Yaratıcı çalışma hızlandırılmış yorum
Yaratıcı iş akışı tasarım çalışmaları çalışmalarına doğrudan gitmek . Adobe CS Review , yazılım tasarımı ve CS Live çevrimiçi hizmetlerinin değerlendirilmesi bölümünü almak için kullanmaya başlayabilirsiniz .
Basitleştirilmiş nesne seçimi ve düzenleme
Yeni ve geliştirilmiş araçları ve nesne kontrollerini kullanarak InDesign CS5 , tekrarlanan mizanpaj görevlerini verimli bir şekilde gerçekleştirin.
Çözünürlük bağımsız etkileri
Illustrator CS5 , gölge , parlaklık ve bu bulanıklık gibi raster efektler uygulayın ve dokuları koruyan tasarım süreci boyunca farklı çözünürlüklerde tutarlı bir görünüm .
Güçlü yeni metin özellikleri
InDesign CS5 , metin sütunları ve verimlilik kazanımlarınınbölümünde buparagraf İzleme özelliği yayandeğişiklikler ve yenilikler yararlanmak .
Tek bir InDesign dosya boyutu birden fazla sayfa
Tek bir InDesign CS5 sayfa düzenleri farklı sayfa boyutları dahil olmak üzere farklı boyutlarda aynı ana geçerlidir.
hızlı performans
Photoshop CS5 ile günlük görüntü ve daha hızlı çalışır en az on kat daha hızlı olması büyük görüntüleri ele . Mac OS ( Microsoft ® Windows ® 7 ve Windows sistemleri ve 64 bit uyumlu bilgisayar Vistaişletim ® 64 olmalıdır – . . Gerçek performans artışı sürücüleri yüklemek bit sürümü , ve diğer faktörler kullandığınız özelliği bağlı olarak değişir )
sistemi Gereksinimleri

 

Intel ® Pentium ® 4 veya AMD Athlon ® 64 işlemci
Service Pack 3 ile Microsoft ® Windows ® XP , Windows Vista ® Home Premium , Business, Ultimate veya Service Pack 1 veya Windows 7 ile Kurumsal
1GB RAM veya önerilen daha yüksek
Ek boş alan yükleme sırasında gerekli , kurulum ( çıkarılabilir flash tabanlı depolama aygıtlarına kurulamaz ) kullanılabilir sabit disk alanı 7.7 GB
1024 × donanım hızlandırmalı OpenGL ekran kartı , 16 – ve 768 – bit renk ve VRAM ekran 256MB ( 1280 × 800 önerilir)
Bazı GPU hızlandırıcı özelliklerle ilgili olarak Shader Model 3.0 ve OpenGL 2.0 için grafik desteği gerekir
Adobe Bridgebazı özellikleri ile VRAM DirectX 9 uyumlu ekran kartı en az 64MB olmalı
ROM sürücüsü – çift katmanlı DVD ile uyumlu
Multimedya özellikleri için QuickTime 7.6.2 yazılımı
Adobe ® Flash ® Player 10 yazılımı ihraç edilecek SWF dosyaları için gerekli
Geniş bant internet bağlantısı ** Çevrimiçi hizmetler için
Mac OS
Intel çok çekirdekli işlemci
Mac OS X v10.5.7 veya v10.6
1GB RAM veya önerilen daha yüksek
Ek boş alan yükleme sırasında gerekli , kullanılabilir sabit disk alanı kurulumu 8.2 GB ( büyük küçük harf duyarlı dosya sistemi veya kaldırılabilir flash tabanlı depolama aygıtlarına yüklenemez )
1024 × donanım hızlandırmalı OpenGL ekran kartı , 16 – ve 768 – bit renk ve VRAM ekran 256MB ( 1280 × 800 önerilir)
Bazı GPU hızlandırıcı özelliklerle ilgili olarak Shader Model 3.0 ve OpenGL 2.0 için grafik desteği gerekir
ROM sürücüsü – çift katmanlı DVD ile uyumlu
Multimedya özellikleri için QuickTime 7.6.2 yazılımı
Adobe Flash Player 10 yazılımı SWF dosyalarını dışa aktarmak için gerekli
Geniş bant internet bağlantısı ** Çevrimiçi hizmetler için

Adobe illustrator CS5 Portable full indir

Advertisement

Go to Smartblog Theme Options -> Ad Management to enter your ad code (300x250)

No comments yet.

Leave a Comment